Nasza szkoła otrzymała podziękowania za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole– części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!  Z uwagi, na fakt, że podziękowania dotarły z malutkim opóźnieniem, wracamy do naszej szkolnej akcji, z której fotorelację zamieściliśmy już wcześniej. Akcja polegała na wysłaniu kartek do Powstańców, którzy brali udział w Powstaniu Warszawskim, przy tej okazji młodzież zapoznała się z historią Powstania i losem osób biorących w nim udział. Była to niezwykła lekcja historii. W projekcie, który stał się naszą wspólną szkolną akcją z wielkim zaangażowaniem udział wzięły wszystkie klasy IV-VIII oraz III gimnazjum, inspiracją dla uczniów były kartki ich wychowawców i nauczycieli, którzy zaangażowali się w naszą akcję i wspólnie ją przeprowadziliśmy. Koordynatorami projektu – szkolnej akcji byli nauczyciele historii: p. Magdalena Szczepaniak i p. Tomasz Ciechanowski.  Zapraszamy już w październiku do kolejnej edycji projektu.