❤️🥰Pożegnań nadszedł czas. Byliśmy razem 5 lat. Dziękuję Wam za wkład i zaangażowanie włożone w pracę na rzecz Samorządu Szkolnego, za aktywny udział w życiu szkoły i za wiele ciekawych pomysłów.🌸🌸🌸🌸🌸
Dziękuję  za  otwartość na drugiego człowieka, dawanie dobrego przykładu innym uczniom, za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz za wspaniałą organizację i wspaniałą współpracę, za uśmiech, życzliwość.
Dziękuję za optymizm, którym zarażaliście  Dyrekcję i społeczność naszej szkoły.
Jestem dumna, że  byliście uczniami naszej szkoły, że zależało Wam na jak najlepszym jej wizerunku.  
Zawsze będę pamiętać, że kosztem wolnego czasu, wykradając chwile pomiędzy jednym a drugim sprawdzianem czy kartkówką byliście na każdą naszą prośbę. Wasze poczucie obowiązku, poczucie humoru i wiara w sukces przezwyciężała wszelkie trudy. 🍀🤗🥰
DZIĘKUJĘ!🎀🌸🥰🤗❤️
Opiekun Samorządu Szkolnego Magdalena Szczepaniak
🍀SAMORZĄD UCZNIOWSKI🍀
Miłosz Kościkiewicz (przewodniczący), Sebastiaaan Jacobi (zastępca przewodniczącego), Jakub Czajkowski (zastępca przewodniczącego), Emil Krokowski (skarbnik). Członkowie: Weronika Domagała, Anita Kaźmierska, Oliwia Rak, Julia Staszków, Dawida Baranowski, Nataniel Fiutakiewicza, Fabian Śniegowski, zawsze w naszych sercach i naszej pamięci Nadia Greinert.
🍀👍🌸Wszystkiego dobrego na nowej drodze edukacyjnej, wielu nowych wyzwań.
Trzymamy za Was oraz za Wszystkich  Ósmoklasistów ogromne kciuki.🍀🍀🍀🍀
💐🌹Przy tej tej okazji
w imieniu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. Powstańców Wielkopolskich dziękujemy całemu Gronu Pedagogicznemu na czele z Dyrekcją za cierpliwe i wyrozumiałe przekazywanie wiedzy oraz mądrości życiowej. 💐🌹Dziękujemy za  za słowa otuchy i wsparcia, Jesteśmy wdzięczni za trud, opiekę, za motywowanie do nauki, za wychowywanie.
Kształcenie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych zadań. Wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji i umiejętności, ale także rzetelnej postawy moralnej i wielu najlepszych przymiotów charakteru. I za to wszystko chcemy  serdecznie podziękować. 
💐🌹🍀W IMIENIU SPOŁECZNOŚCI UCZNIOWSKIEJ, SAMORZĄD SZKOLNY.💐🍀🌹