Delegacja naszej szkoły złożyła okolicznościową wiązankę w imieniu inowrocławskich szkół podstawowych🌹🌹
W piątek, 1 września, w Inowrocławiu odbyły się obchody 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej.  Uroczystość patriotyczna przy pomniku Obrońców Inowrocławia poprzedziła msza święta w intencji Ojczyzny w kościele garnizonowym św. Barbary i św. Maurycego. Wzięli w niej udział przedstawiciele m.in. władz samorządowych, szkół, organizacji kombatanckich, kompanii honorowej Garnizonu Inowrocław, a także tradycyjnie Orkiestra Dęta Inowrocławskich Kopalń Soli "Solino” S.A. 
Delegacja naszej szkoły złożyła okolicznościową wiązankę w imieniu inowrocławskich szkół podstawowych.
🍀W szkolnej delegacji, pod opieką nauczycielki pani Magdaleny Szczepaniak  udział wzięli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego SPI:
Szymon Staszków (kl. V a),  Maksymilian Dróżdż (klasa VI a),  Nadia Szparagowska (kl. VII a), Małgorzata Jamroziak, Anastazja Lemke, Amelia Nowak, Zofia Rajs (kl. VII b), Martyna Krużyńska, Dominik Rokwisz (kl. VII c), Nikola Witkowska (kl. VIII a), Antoni Kuc, Mateusz Jaworski (kl. VIII b).🍀
Bardzo dziękujemy Uczniom oraz Rodzicom.