Dzień 5 półkolonii zimowych.❄️☃️❄️🌞🌞🌺Zima 2023❄️☃️ Zimowisko w naszej szkole dobiegło końca. W ostatni dzień wybraliśmy się do Klockolandii. Zabawa była świetna👍🙂🏢🪅🧮 Podczas pobytu w Klockolandii, dzieci wzięły udział w warsztatach mydlarskich. Uczestnicy wykonali własne, kolorowe i pachnące mydełka🎁😀😀 Dziś również były zajęcia w grupach tj. grupowa gra w kalambury, zajęcia plastyczne oraz komputerowe😀. Kochani Uczestnicy zimowiska pamiętajcie o zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas ferii⛑️🚨🦺👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽 Bardzo dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły, Pani Agnieszce, kierownik półkolonii, Państwu Pracownikom, Paniom Kucharkom za przepyszne obiadki🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 Podziękowania dla Pani Gosi i Pani Anitki za umieszczanie naszych relacji na szkolnym facebooku i stronie szkoły🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺. Dziękujemy za wspólnie spędzony feryjny czas. ❤️🥰🤩🤩. Życzymy Rodzicom oraz Dzieciom  radosnych ferii w śnieżnej aurze⛷️🏂❄️☃️❄️ Pozdrawiamy serdecznie. Wychowawcy grup. 😀