🎀🤩🍀Akcja Talenciaki w naszej szkole dobiegła końca. Przesyłamy podsumowanie naszej wspólnej akcji. Informujemy, że zebraliśmy 5137 punktów🎉👏. Wszystkim klasom bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie. 👏👏👏👏🎉Najwięcej Talenciaków przekazała klasa 2 c, mamy I miejsce na podium naszej szkolnej akcji. 👏🎉👏👏Klasa 8 c, II miejsce oraz klasa👏🎉👏👏 1 c, III miejsce w naszej zbiórce, 3 a IV miejsce👏🎉🎉🎉. 5a V miejsce. Zebrane kupony policzyliśmy dla informacji naszych Uczniów, Wychowawców oraz Rodziców. Przesyłamy zdjęcie.  O dalszych etapach akcji Talenciaki, będziemy informować na bieżąco. Dziękujemy za udział a akcji Talenciaki. Koordynatorem szkolnej akcji był Sebastiaan Jacobi wraz z extra Zespołem Samorządu Szkolnego Kuba, Emil, Wera. Anita, Oliwka, Fabian, Dawid, Miłosz. Klaso 6 a! 😀dziękujemy za pomoc podczas skanowania Talenciaków.🎀🤗😀