🍀KOCHANI UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE!🍀🌺

Informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do akcji: „Szkoły pełne talentów!”. Na czym polega akcja: za produkty kupione w Lidlu będzie można zdobywać vouchery – „talenciaki” – które następnie klienci mogą przekazywać do szkół. Placówki będą z kolei wymieniać „talenciaki” na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Akcja potrwa do 13 listopada. W tej akcji klient nie ma materialnych korzyści z przekazywania „talenciaków” szkołom. Program stanowi wsparcie tylko dla zgłaszających się do niego placówek oświatowych – zarówno publicznych, jak i prywatnych, podstawowych i ponadpodstawowych. Każdy Talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny. Jeden Talenciak można otrzymać za każde wydane 50 złotych (z zastrzeżeniem, że na rachunku musi widnieć co najmniej jeden owoc lub warzywo).🍎🥦

BARDZO PROSIMY O WSPARCIE W AKCJI NASZEJ SZKOŁY. Zachęcamy, aby talenciaki przynosić do naszej szkoły. Każda klasa będzie zbierała talenciaki i przynosiła je swoim wychowawcom. Akcję będą wspierać i koordynować uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, Wolontariatu oraz ze wszystkich chętnych klas.

Kochani Uczniowie wszelkie pytania możecie kierować do Sebastiaana, Kuby i Miłosza z klasy VIII a, którzy należą do Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu.

TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZ WSPÓLNY SUKCES I ZBIÓRKĘ TALENCIAKÓW!!!😊😊😊🍀🌺