Nowy rok szkolny już się zaczął, nie mogliśmy się doczekać kiedy wrócimy do naszej kochanej szkoły SPI. Na wstępie życzymy Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom naszej szkoły wielu wspaniałych dni podczas tego roku szkolnego.

Przy okazji również chcieliśmy zaprosić wszystkich chętnych uczniów, którzy chcieliby zasilić nasze samorządowe grono do zapisów do samorządu na ten rok szkolny. Czekamy na Was uczniowie w czwartki na długiej przerwie w salce samorządu uczniowskiego.

Przekazujemy Wam również informację, że w związku z faktem iz nasz długoletni przewodniczący szkoły Patryk Konopka zakończył już naukę naszej szkole i przeszedł do szkoły średniej jego następcą został Miłosz Kościkiewicz z klasy 7 a. Decyzję o nominacji przewodniczącego podjęliśmy na walnym zgromadzeniu naszego samorządu. Miłosz Kościkiewicz uzyskał pełne poparcie.

NASZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI:

MIŁOSZ KOŚCIKIEWICZ, KLASA 7 A, PRZEWODNICZĄCY SZKOŁY.

JAKUB CZAJKOWSKI, KLASA 7 A, ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY.

SEBASTIAAN JACOBI, ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY.

EMIL KROKOWSKI, SKARBNIK SAMORZĄDU SZKOŁY

CZŁONKOWIE SAMORZĄDU:

WERONIKA DOMAGAŁA, KLASA 7 A

NADIA GREINERT, KLASA 7 A

ANITA KAŻMIERSKA

JULIA STASZKÓW

OPIEKUN: P. MAGDALENA SZCZEPANIAK

Pamiętajcie jednak, że samorząd uczniowski mogą tworzyć wszyscy uczniowie naszej szkoły. Macie do tego pełne prawo.

Jeżeli jesteście chętni do współpracy serdecznie Was zapraszamy.

W celu bliższego poznania dla Was Uczniowie, co tydzień będziemy prezentować Wam naszych członków samorządu oraz nasze życie szkolne. Czekają Was miłe niespodzianki. Będzie to zakładka 3 PYTANIA DO… Tym razem bliżej poznacie naszego przewodniczącego szkoły Miłosza Kościkiewicza. Serdecznie zapraszamy Was do współpracy. Pozdrawiamy Samorząd Uczniowski.