Witam serdecznie w Nowym 2021 roku.

Chciałabym Ci na początek roku życzyć aby ten Nowy był lepszy od starego, żebyśmy potrafili odnaleźć nowe drogi w tych niepewnych czasach. Żebyśmy nauczyli się, żyć w nowej normalności myśląc o sobie i innych.

Właśnie myśląc o innych stworzyliśmy dla Was lekcję „Zero jest OK – Bezpiecznie na lodzie”.

Zima się rozpędza i temperatury spadają, woda zamarza a chęć zabawy na lodzie lub morsowanie nie maleje a nawet wzrasta. Bezpieczeństwo nad wodą jest dla nas bardzo ważne, dlatego powstał projekt „Zero jest OK – bezpiecznie nad wodą” . Edukujemy i motywujemy do aktywności fizycznej a przede wszystkim do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu nad wodą.

Lód to też woda !!!!

Nowe obostrzenia pozwalają już dzieciom przebywać na zewnątrz, dlatego wychodzimy naprzeciw i wspólnie z Płockim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym stworzyliśmy uważam PETARDĘ wiedzy nie tylko dla dzieci, ale także dorosłych.

Lekcja „Zero jest OK – bezpiecznie na lodzie” jest pierwszą z serii lekcji edukacyjnych, trwa 30 min a jej treść to kwintesencja przebywania nad woda zimą i zachowania na lodzie. Dotyczy każdego z nas.

Dlatego proszę Państwa o przekazanie niniejszego filmu Waszym Uczennicom i Uczniom, aby nasze „Zero jest OK – bezpiecznie nad wodą” działało.

Dodatkowo w załączniku przesyłamy plakat który jest kompendium wiedzy odnośnie bezpiecznego przebywania nad wodą. Można go wydrukować i przekazywać tą jakże ważną wiedzę swoim Uczennicom i Uczniom m.in. na gazetkach szkolnych.

Link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0oCQ-pIxiahHpdQx2WRMsPn4wrDrLxT7uEMmCWaXIRdGoLVtpSoRFS9dY&v=TYNU4C8siu4&feature=youtu.be

„Zero jest OK – bezpiecznie nad wodą” jest moim osobistym celem, jako Mistrzyni Olimpijskiej w pływaniu.

Dołącz do nas i bądź „Zero jest OK”

Dziękuje i serdecznie pozdrawiam

Otylia Jędrzejczak

Plakat ZERO jest OK – bezpiecznie nad wodą