Ostatni zabrzmiał dzwonek, ostatni raz spotkaliśmy się z absolwentami gimnazjum i ósmych klasach. Historyczne zakończenie roku dobiegło końca. Łzy wzruszeń, wspomnienia, piękne przyjaźnie pozostaną w nas na zawsze.
Drodzy Absolwenci! Z całego serca dziękujemy Wam za cudowne lata. Każdy z Was zostawił tutaj swoją cząstkę siebie. Pamiętajcie o nas, tak jak my będziemy pamiętali o Was!

Podczas dzisiejszego święta, gościliśmy Starszego Wizytatora p. Beatę Wasilewską, Zastępcę Prezydenta Miasta Inowrocławia p. Wojciecha Piniewskiego, Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu p.Magdalena Kaiser, Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury p. Elżbieta Jardanowska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Edyta Stępniewska. Uczniowie z rąk Prezydenta oraz Pani Wizytator otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

Jak co roku Rada Pedagogiczna przyznała tytuły najlepszym absolwentom
Tytuł NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA W KATEGORII DYDAKTYCZNO- WYCHOWAWCZEJ otrzymali:
Julia Kopeć
Paweł Książek
Antoni Stępień
W KATEGORII SPOLECZNIKA tytuł otrzymała:
Weronika Banaszak
W KATEGORII SPORTU:
Jakub Chelminiak
Marcel Kijak
GRATULUJEMY!!!!

Dzisiaj pożegnaliśmy dwóch nauczycieli, którzy po wielu latach pracy zakończyli podróż z SPI.

Pani Halinko , Pani Kamilo! Dziękujemy za wspólne lata, za serce jakie Panie tutaj zostawiły. Pani Kamilo życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Pani Halinko! Zasłużonego odpoczynku na emeryturze! Dziękujemy bardzo!