Uczniowie klasy 4C pod opieką pani Małgorzaty Jeznach wyreżyserowali oraz nagrali film, który wziął udział w IV Ogólnopolskim Festiwalu Filmowym im. Piotra Machalicy.
Tematem tegorocznej edycji festiwalu było: „Cisza wśród ludzi. Samotność, której nie widać” — niezwykle ważny i poruszający temat, skłaniający do refleksji nad emocjami i problemami współczesnej młodzieży.
Z ogromną dumą informujemy, że film naszych uczniów został doceniony przez jury i zdobył Nagrodę Specjalną Fundacji Erste!
Serdecznie gratulujemy uczniom kreatywności, wrażliwości oraz zaangażowania w realizację projektu. Jesteśmy niezwykle dumni z Waszego sukcesu!
A poniżej relacja z rozdania nagród oraz nagrodzony film.
Nagrodzeni uczniowie już zadeklarowali udział w kolejnej edycji festiwalu... a więc trzymajmy kciuki za dalsze sukcesy.