Ziemio ojczysta, ziemio jasna, nie będę powalonym drzewem. Codziennie mocniej w ciebie wrastam radością, smutkiem, dumą, gniewem. Nie będę jak zerwana nić. Odrzucam pustobrzmiące słowa. Można nie kochać cię – i żyć, ale nie można owocować. Uczniowie klasy 6c zachęceni przez panią Paulinę Sobczak włączyli się w obchody świąt majowych. Sfotografowali polskie flagi wyeksponowane na szczytach budynków, w oknach lub na balkonach lub po prostu stworzyli samodzielnie biało - czerwone chorągiewki. Brawo, młodzi patrioci
