Powiewa flaga, gdy 
wiatr się zerwie,
a na tej fladze
biel i czerwień.
Czerwień to miłość,
biel serce czyste.
Piękne są nasze
barwy ojczyste.
Uczniowie klasy 4b zachęceni przez panią Paulinę Sobczak postanowili uczcić majowe święta: oddać należyty szacunek polskim barwom narodowym i upamiętnić 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tego powodu poświęcili wolny czas, by udekorować swoje okna i balkony polską flagą. Znaleźli się również tacy, którzy wybrali się na spacer, by odnaleźć w naszym mieście wyeksponowane polskie barwy narodowe! Brawo, młodzi patrioci